Nextion 4.3" Resistive Touch Screen HMI Display Panel NX4827P043-011R Human Machine Interface
세금이 포함됩니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
Availability: 재고 2000개
SKU: 78075
Description:
NX4827P043-011R is a Nextion Intelligent series 4.3'' resistive HMI touchscreen without enclosure.
Hardware Features:
- 4.3" LCD-TFT HMI display module
- 480 x 272 screen resolution
- RGB 65K true-to-life colours
- Resistive touch panel
- 300 nit Brightness
- Onboard 200MHz MCU
- 512 KB of SRAM
- 128 MB of Flash memory
- 1024 Byte EEPROM
- XH2.54 4 Pins (+5V, TX, RX, GND) TTL serial interface